نظافت منزل در کارون, نظافت ساختمان در کارون

نظافت منزل کارون, نظافت ساختمان کارون ,نظافت منزل کارون, نظافت ساختمان کارون30 در صد تخفیف بیمه رایگان,44871734-77670124-66959425-88987780-26315904,شبانه روزی کارگران مجرب,نظافت منزل محدوده کارون, نظافت ساختمان محدوده کارون, نظافت منزل منطقه کارون, نظافت ساختمان منطقه کارون,نظافت منزل, نظافت ساختمان,نظافت شرکت,نظافت ادارات,نظافت شرکت در کارون,نظافت ادارات در کارون,نظافت با نرخ اتحادیه ,نظافتچی در کارون,کارگر برای نظافت منزل و خانه در کارون,کارگر برای نظافت منزل و خانه منزل,نظافتچی منزل,خدمات نظافت منزل توسط نظافتچی آقا و خانم , کارگر برای نظافت منزل و خانه منزل در کارون,

کلیه امور نظافتی و خدماتی باکادری مجرب, خدمتکار ،سرایدار،آبدارچی،پذیرایی،نماشویی, قرارداد رسمی بامراکز خصوصی و دولتی

  1. اعزام نظافتچی حرفه ای آقا و خانم باتضمین کار و بهترین نیرو در اسرع وقت به (تمام نقاط) با کمترین هزینه
  2. تامین نیروی خدماتی جهت منازل ادارات بصورت روزمزدی پیمانی کنترات تمام دستگاهای مدرن نظافتی موجوداست. کف سابی،نماشویی،مبل شویی،کف شویی،پولیش کف،اسکرابر
  3. نظافت منزل،راه پله و محل کاربا کادری مجرب و اموزش دیده به صورت شبانه روزی،حتی ایام تعطیل.(صددرصدتضمینی)
  4. کلیه امور نظافتی و خدماتی باکادری مجرب, خدمتکار ،سرایدار،آبدارچی،پذیرایی،نماشویی, قرارداد رسمی بامراکز خصوصی و دولتی
  5. نظافت منزل نظافت راه پله قرارداد شرکتی اعزام نیروی نظافتچی ماهرخانم,نظافت چی آقا نظافت منزل کارون, نظافت ساختمان کارون درتمام نقاط تهران با پوشش دهی مناسب,تخفیف ۵درصدی●
  6. اعزام نیروجهت نظافت منازل،راه پله ومحل کار.پذیرایی ومجالس.باکادری اموزش دیده ،حرفه ای و ایرانی تماس
  7. اعزام نظافتچی روزمزد و مهمان دار به تمام نقاط و در سراسر تهران (حرفه ای و آموزش دیده ) اعزام خدمتکار ثابت روزانه (خانم) از 1 روز درهفته تا 6 روز در هفته و خدمتکار شبانه روزی خشکشویی در محل ( فرش . مبلمان . تشک خوش خواب ) و خدمات نظافت با دستگاه بخارشویی , اعزام به سراسر تهران و در تمام نقاط

نظافت منزل

به این توصیه ها دقت کنید به احتمال زیاد در تمیز کردن منزل از آنها استفاده خواهید کرد :

وسایل نظافت

شرکت نظافت منزل این افتخار دارد که همشیه خدمت گذار منطقه در امر نظافت ساختمان منزل و نظافت ادارات و نظافت شرکت ها در محدوده باشد و رضایت مندی مشتری ها خیلی اهمیت دارد. و شرکت نظافت منزل این تعهد و گارانتی را برای مشتریان خود تضمین می کند. و یادمان باشد از درآمد این شرکت نظافت منزل چندین خانواده امرار و معاش میکنند و همیشه دعای خیرشان پشت سر شما عزیز خواهد بود. ما منتظر تماس و همکاری شما عزیزان هستیم. موفقیت و پیروزی شما آرزوی نظافت منزل میباشد. به امید دیدار.

نظافت منزل چگونه است؟

طریقه نظافت منزل هر شخص بسته به نوع و معماری داخلی خانه می تواند متفاوت باشد برای منازلی که دوبلکس هستند یا دوطبقه بهترین کار شروع کار از سرویس بهداشتی طبقه بالا شروع کردن است چون تمامی وسایلی را که برای نظافت لازم دارید می توانید آنجا بگذارید بقیه مراحل کار نیز بهتر است از بالا شروع شود مانند گردگیری کتابخانه، بوفه یا قفسه های دیگر در نظر گرفتن تمام جهان برای تمیز کاری باعث می شود هیچ قسمتی را جا نگذارید.
اولین مرحله در نظافت گردگیری است

مبل، صندلی، تابلوها، تلوزیون و تمامی وسایلی که در خانه وجود دارد را باید کاملا از گرد و خاک پاک کرد بهتر است از دستمال مرطوب استفاده نکنید چون ممکن است برخی وسیله ها سخت تر تمیز شوند البته اگر لکه هایی از قبل رو برخی وسایل باقی مانده است بهترین کار استفاده از دستمال های مخصوص می باشد که با کمی آب گرم نتیجه ی مطلوب را به شما می دهند قسمت بالای وسایل همیشع بیشترین میزان گرد و خاک را دربر دارند به همین دلیل است که توصیه می شود گرد گیری از بالا به پایین انجام شود چون اگر از طبقات پایین شروع کنید هنگامی که به انتهای کار و طبقه آخر می رشسد ممکن است کل خاک ها بر روی طبقات پایین ریخته شود.

دومین مرحله نظافت تمیز کردن وسایل پارچه ای:به اطراف خود و تمامی اتاق ها سر بزنید ملحفه ها و روتختی ها را عوض کنید پتو و روبالشتی ها را بشوید در صورت نیاز می توانید پرده ها را هم تمیز کنید یا به وسیله ی بخارشو دستی به سر و رویشان بکشید البته برای گردگیری می توانید از جاروبرقی هم کمک بگیرید.
سومین مرحله نظافت منزل شیشه ها هست:برای انجام این مرحله به دو عدد دستمال مخصوص نیاز دارید یکی مرطوب برای گرفتن خاک روی سطوح شیشه ای و آینه و دیگری برای خشک کردن سطح آن ها اگر به این صورت عمل کنید دیگر هیچ ردی از لکه باقی نمی ماند.
چهارمین مرحله نظافت تمام سطوح است:تمام سطوح اعم از کف لبه ی پنجره ها روی کابینت ها، سطح اپن و جاهای که در دسترس است را باید ضدعفونی کرد حتی دستگیره ی یخچال و کابینت ها، کلیدهای برق و … باید کاملا تمیز باشد.
پنجمین مرحله تمیز کردن حمام و آشپزخانه است:مواد پاک کننده و سفید کننده که به عنوان تمیز کننده می خواهید از آن ها استفاده کنید را روی سنگ توالت، کف حمام، روشویی و سایر سطح ها بریزید برای این کار بهتر است از روش اسپری کردن مواد استفاده کنید بعد از چند دقیقه می توانید آنجا را با اسفنج بشوید و بعد آبکشی کنید این روش برای آشپزخانه نیز جوابگو است حتی می توانید داخل و سطح بیرونی کابینت ها را بشوید چون باعث می شواد تمامی جرم ها و لکه های چربی به خوبی پاک شود.
ششمین مرحله نظافت کف می باشد:بهترین راه برای تمیز کردن نهایی کف بعد از آبکشی کردن خشک کردن آن توسط دستمال یا تی های مخصوص است برای اینکه کاملا مطمئن شوید برق افتاده است بهتر است کمی زحمت به خود بدهید و روی زانو و دست های خود خم شوید سپس این کار را انجام دهید.
هفتمین و آخرین مرحله جارو کشیدن است:برای اطمینان از تمیز جارو کشیدن بهتر است از اتاق ها شروع کنید و بعد به طرف نشیمن و اتاق پذیرایی پیش بروید و این کار را تا راهرو یا نزدیک در ورودی انجام دهید.

نظافت منزل و خانه به چه وسایل نظافت لازم است؟

1- بسته های دستمال میکروفایبر:بهترین نوع دستمال برای گردگیری و لکه گیری وسایل هستند و در هزینه ها صرفه جویی می کنید چون کارایی دارند و برای دستمال های متفرقه دیگر پولی خرج نمی کنید در برخی موارد بجای اسپری های پاک کننده می توانید از دستمال های میکروفایبر و آب استفاده کنید، آموزش نظافت خانه با همین تکنیک های ساده شروع می شود با در نظر گرفتن تمامی راه ها و نکات مهم طریقه ی نظافت منزل را به خوبی فرا می گیرید.

2- چوب مخصوص گردگیری:برای گردگیری کردن گوشه های بلند و کناره هایی که دسترسی به آن سخت است استفاده می شود بهتر از در سر این چوب یک دستمال میکروفایبر وصل کنید.

3- جاروهایی که نخ های آن نایلونی است:این نوع از جارو چون گردوغبار را در بافت خود نگه نمی دارند لکه باقی نمی گذارند.نکته ی مهمی که در آموزش نظافت منزل بر آن تاکید دارند استاده از جاروهای نایلونی برای تمیز کردن فرش هایی است که با جاروبرقی تمیز نمی شوند.

5- استفاده کردن از پارچه های جیر:این نوع پارچه ها قابلیت جذب بالایی دارند برای خشک کردن وسایل یا سطوح می توان از آن استفاده کرد و در چند ثانیه می توانید تمام وسایل خیس را به کمک این پارچه خشک کنید نکته ای دیگر درباره ی طریقه ی نظافت منزل استفاده از همین نوع پارچه برای جم

:Published Date:9/23/2021 10:33:18 PM
تلفن تماس فوری نظافت منزل در کارون, نظافت ساختمان در کارون