نظافت منزل غرب تهران

نظافت منزل غرب تهران نظافت ساختمان غرب تهران نظافت منزل غرب تهران نظافت ساختمان غرب تهران 30 در صد تخفیف بیمه رایگان 44871734-77670124-66959425-88987780-26315904 شبانه روزی کارگران مجرب نظافت منزل محدوده غرب تهران نظافت ساختمان محدوده غرب تهران نظافت منزل منطقه غرب تهران نظافت ساختمان منطقه غرب تهران نظافت منزل نظافت ساختمان نظافت شرکت نظافت ادارات نظافت شرکت در غرب تهران نظافت ادارات در غرب تهران نظافت با نرخ اتحادیه نظافتچی در غرب تهران کارگر برای نظافت منزل و خانه در غرب تهران کارگر برای نظافت منزل و خانه منزل نظافتچی منزل خدمات نظافت منزل توسط نظافتچی آقا و خانم کارگر برای نظافت منزل و خانه منزل در غرب تهران

کلیه امور نظافتی و خدماتی باکادری مجرب خدمتکار سرایدار آبدارچی پذیرایی نماشویی قرارداد رسمی بامراکز خصوصی و دولتی

 1. اعزام نظافتچی حرفه ای آقا و خانم باتضمین کار و بهترین نیرو در اسرع وقت به (تمام نقاط)با کمترین هزینه
 2. تامین نیروی خدماتی جهت منازل ادارات بصورت روزمزدی پیمانی کنترات تمام دستگاهای مدرن نظافتی موجوداست.کف سابی نماشویی مبل شویی کف شویی پولیش کف اسکرابر
 3. نظافت منزل راه پله و محل کاربا کادری مجرب و اموزش دیده به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل.(صددرصدتضمینی)
 4. کلیه امور نظافتی و خدماتی باکادری مجرب خدمتکار سرایدار آبدارچی پذیرایی نماشویی قرارداد رسمی بامراکز خصوصی و دولتی
 5. نظافت منزل نظافت راه پله قرارداد شرکتی اعزام نیروی نظافتچی ماهرخانم نظافت چی آقا نظافت منزل غرب تهران درتمام نقاط تهران با پوشش دهی مناسب تخفیف ۵درصدی●
 6. اعزام نیروجهت نظافت منازل راه پله ومحل کار.پذیرایی ومجالس.باکادری اموزش دیده حرفه ای و ایرانی تماس
 7. اعزام نظافتچی روزمزد و مهمان دار به تمام نقاط و در سراسر تهران (حرفه ای و آموزش دیده )اعزام خدمتکار ثابت روزانه (خانم)از 1 روز درهفته تا 6 روز در هفته و خدمتکار شبانه روزی خشکشویی در محل (فرش.مبلمان.تشک خوش خواب )و خدمات نظافت با دستگاه بخارشویی اعزام به سراسر تهران و در تمام نقاط

نظافت منزل

به این توصیه ها دقت کنید به احتمال زیاد در تمیز کردن منزل از آنها استفاده خواهید کرد :

وسایل نظافت

شرکت نظافت منزل این افتخار دارد که همشیه خدمت گذار منطقه در امر نظافت ساختمان منزل و نظافت ادارات و نظافت شرکت ها در محدوده باشد و رضایت مندی مشتری ها خیلی اهمیت دارد.و شرکت نظافت منزل این تعهد و گارانتی را برای مشتریان خود تضمین می کند.و یادمان باشد از درآمد این شرکت نظافت منزل چندین خانواده امرار و معاش میکنند و همیشه دعای خیرشان پشت سر شما عزیز خواهد بود.ما منتظر تماس و همکاری شما عزیزان هستیم.موفقیت و پیروزی شما آرزوی نظافت منزل میباشد.به امید دیدار.

نظافت منزل چگونه است؟

طریقه نظافت منزل هر شخص بسته به نوع و معماری داخلی خانه می تواند متفاوت باشد برای منازلی که دوبلکس هستند یا دوطبقه بهترین کار شروع کار از سرویس بهداشتی طبقه بالا شروع کردن است چون تمامی وسایلی را که برای نظافت لازم دارید می توانید آنجا بگذارید بقیه مراحل کار نیز بهتر است از بالا شروع شود مانند گردگیری کتابخانه بوفه یا قفسه های دیگر در نظر گرفتن تمام جهان برای تمیز کاری باعث می شود هیچ قسمتی را جا نگذارید.
اولین مرحله در نظافت گردگیری است

مبل صندلی تابلوها تلوزیون و تمامی وسایلی که در خانه وجود دارد را باید کاملا از گرد و خاک پاک کرد بهتر است از دستمال مرطوب استفاده نکنید چون ممکن است برخی وسیله ها سخت تر تمیز شوند البته اگر لکه هایی از قبل رو برخی وسایل باقی مانده است بهترین کار استفاده از دستمال های مخصوص می باشد که با کمی آب گرم نتیجه ی مطلوب را به شما می دهند قسمت بالای وسایل همیشع بیشترین میزان گرد و خاک را دربر دارند به همین دلیل است که توصیه می شود گرد گیری از بالا به پایین انجام شود چون اگر از طبقات پایین شروع کنید هنگامی که به انتهای کار و طبقه آخر می رشسد ممکن است کل خاک ها بر روی طبقات پایین ریخته شود.

دومین مرحله نظافت تمیز کردن وسایل پارچه ای:به اطراف خود و تمامی اتاق ها سر بزنید ملحفه ها و روتختی ها را عوض کنید پتو و روبالشتی ها را بشوید در صورت نیاز می توانید پرده ها را هم تمیز کنید یا به وسیله ی بخارشو دستی به سر و رویشان بکشید البته برای گردگیری می توانید از جاروبرقی هم کمک بگیرید.
سومین مرحله نظافت منزل شیشه ها هست:برای انجام این مرحله به دو عدد دستمال مخصوص نیاز دارید یکی مرطوب برای گرفتن خاک روی سطوح شیشه ای و آینه و دیگری برای خشک کردن سطح آن ها اگر به این صورت عمل کنید دیگر هیچ ردی از لکه باقی نمی ماند.
چهارمین مرحله نظافت تمام سطوح است:تمام سطوح اعم از کف لبه ی پنجره ها روی کابینت ها سطح اپن و جاهای که در دسترس است را باید ضدعفونی کرد حتی دستگیره ی یخچال و کابینت ها کلیدهای برق و …باید کاملا تمیز باشد.
پنجمین مرحله تمیز کردن حمام و آشپزخانه است:مواد پاک کننده و سفید کننده که به عنوان تمیز کننده می خواهید از آن ها استفاده کنید را روی سنگ توالت کف حمام روشویی و سایر سطح ها بریزید برای این کار بهتر است از روش اسپری کردن مواد استفاده کنید بعد از چند دقیقه می توانید آنجا را با اسفنج بشوید و بعد آبکشی کنید این روش برای آشپزخانه نیز جوابگو است حتی می توانید داخل و سطح بیرونی کابینت ها را بشوید چون باعث می شواد تمامی جرم ها و لکه های چربی به خوبی پاک شود.
ششمین مرحله نظافت کف می باشد:بهترین راه برای تمیز کردن نهایی کف بعد از آبکشی کردن خشک کردن آن توسط دستمال یا تی های مخصوص است برای اینکه کاملا مطمئن شوید برق افتاده است بهتر است کمی زحمت به خود بدهید و روی زانو و دست های خود خم شوید سپس این کار را انجام دهید.
هفتمین و آخرین مرحله جارو کشیدن است:برای اطمینان از تمیز جارو کشیدن بهتر است از اتاق ها شروع کنید و بعد به طرف نشیمن و اتاق پذیرایی پیش بروید و این کار را تا راهرو یا نزدیک در ورودی انجام دهید.

نظافت منزل و خانه به چه وسایل نظافت لازم است؟

1-بسته های دستمال میکروفایبر:بهترین نوع دستمال برای گردگیری و لکه گیری وسایل هستند و در هزینه ها صرفه جویی می کنید چون کارایی دارند و برای دستمال های متفرقه دیگر پولی خرج نمی کنید در برخی موارد بجای اسپری های پاک کننده می توانید از دستمال های میکروفایبر و آب استفاده کنید آموزش نظافت خانه با همین تکنیک های ساده شروع می شود با در نظر گرفتن تمامی راه ها و نکات مهم طریقه ی نظافت منزل را به خوبی فرا می گیرید.

2-چوب مخصوص گردگیری:برای گردگیری کردن گوشه های بلند و کناره هایی که دسترسی به آن سخت است استفاده می شود بهتر از در سر این چوب یک دستمال میکروفایبر وصل کنید.

3-جاروهایی که نخ های آن نایلونی است:این نوع از جارو چون گردوغبار را در بافت خود نگه نمی دارند لکه باقی نمی گذارند.نکته ی مهمی که در آموزش نظافت منزل بر آن تاکید دارند استاده از جاروهای نایلونی برای تمیز کردن فرش هایی است که با جاروبرقی تمیز نمی شوند.

5-استفاده کردن از پارچه های جیر:این نوع پارچه ها قابلیت جذب بالایی دارند برای خشک کردن وسایل یا سطوح می توان از آن استفاده کرد و در چند ثانیه می توانید تمام وسایل خیس را به کمک این پارچه خشک کنید نکته ای دیگر درباره ی طریقه ی نظافت منزل استفاده از همین نوع پارچه برای جم

نظافت منزل

خدمات شرکت های نظافتی برای نظافت منازل را نیز می توان به دو قسمت خدمات نظافت ساختمان و خدمات نظافت داخلی منازل تقسیم کرد.

خدمات نظافت ساختمان شامل نظافت راه پله ها شستن حیاط نماشویی کف سابی تمیز کردن درب و پنجره ها.شرکت های خدماتی که دارای ماشین آلات تجاری نظافتی هستند بهترین خدمات را در این بخش می توانند ارائه دهند.

خدمات شرکت های نظافتی برای نظافت منزل شامل:جاروکشی طی کشی شستشوی لباس ها مرتب کردن کمدها تمیز کردن پنجره ها تمیز کردن همه قسمت های آشپزخانه شستشوی سرویس های بهداشتی.این ها خدماتی هستند که بیشترین تقاضا را از سمت مشتریان دارند.البته مشتری می تواند هر خدمتی که نیاز دارد را به شرکت اعلام کند تا بر اساس نیازشان نیروی متخصص اعزام شود.تعویض لامپ ها باغبانی جابجایی اثاثیه شستن فرش و موکت نیز جز خدماتی است که شرکت های خدمات نظافتی نیروی ماهر را برای انجام آن اعزام می کنند.چند نکته اصلی که در زمان استفاده از خدمات شرکت های نظافتی باید در نظر داشته باشید را بیان می کنیم:

دستمزد نظافتچی برای نظافت منزل نیز به صورت ساعتی محاسبه می شود.مسلم است که متراژ خانه تعداد سرویس های بهداشتی تعداد اتاق خواب ها در تعداد ساعات کاری نظافتچی تأثیرگذار است.عامل بعدی در تعیین قیمت خدمات نظافت منزل جنسیت نظافتچی است.دستمزد نظافتچی خانم از آقا بیشتر در نظر گرفته می شود.با توجه به مهارت و دقت خانم ها در تمیزکاری این موضوع کاملاً منطقی است.

برای کارهای نظافت منزل باید تمام نکات بهداشتی رعایت شود.استفاده نکردن از دستمال مشترک برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و قسمت های دیگر منزل بهترین معیار برای رعایت اصول بهداشتی از طرف نظافتچی است.
سلیقه داشتن و باحوصله کار کردن.

از همه مهم تر اینکه فردی که به منزل یا محل کار شما برای نظافت ورود می کند حتماً باید از طرف مراجع قضایی تأییدشده باشد و فردی موجه باشد.

داشتن بیمه درمان نظافتچی نیز از نکاتی است که حتماً باید در زمان تماس با شرکت خدمات نظافتی از آن مطمئن شوید تا در صورت بروز حادثه مسئولیتی متوجه شما نباشد.

شاید تعداد شرکت های خدمات نظافتی در شهر تهران بسیار زیاد باشد؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که خیلی از این شرکت ها حتی ثبت نشده اند و فقط با یک شماره تلفن اقدام به اعزام نیروی نظافتچی به منازل و شرکت ها می کنند.به عنوان یک شهروند آگاه هوشمندانه رفتار کنید و عواقب درخواست نیرو از شرکت های بی نام ونشان را در نظر بگیرید.شاید کمترین ضرری که با این کار متوجه شما شود نارضایتی از انجام کار باشد و بدترین ضرر خسارت به اموالتان و یا خدای نکرده سرقت باشد.

خدمات بهترین شرکت های خدمات نظافتی تهران را بشناسید

نظافت شرکت

تمیزی همیشگی محیط شرکت تأثیر بسزایی در روحیه کارمندان دارد.علاوه بر این ظاهر شرکت اولین چیزی است که مشتریان را جذب می کند.نظافت شرکت ها شامل جاروکشی طی کشی جابجایی زباله ها غبارروبی شستشوی سرویس های بهداشتی است.استخدام نظافتچی هزینه ی زیادی برای شرکت ها دارد.

معمولاً شرکت ها برای انجام کارهای نظافتی با یک شرکت خدمات نظافتی قرارداد می بندند تا در فواصل زمانی مشخص نظافتچی به محل شرکت اعزام کنند.به دلیل اینکه نظافتچی از طرف شرکتی معتبر اعزام می شود ازلحاظ نداشتن سوءپیشینه و اعتیاد کاملاً مورد تأیید و قابل اطمینان است.هزینه ی که در صورت بستن قرارداد پرداخت می شود نیز کمتر از نرخ مصوب شرکت خدمات نظافتی محاسبه می شود.

خدماتی که گفته شد را معمولاً تمام نظافتچی ها انجام می دهند؛ اما حتماً از نظافتچی بخواهید داخل ماکرویو در و پنچرها و تلفن های روی میز را هم تمیز کند.البته در لیست خدمات شرکت های نظافتی برای نظافت شرکت کلیه این ریزه کاری ها ذکرشده است.نظافتچی که بدون تذکر کارفرما این کارها را انجام دهد حتماً از طرف شرکت خدماتی اعزام شده که آموزش های لازم برای نظافت شرکت را به او داده اند.

همچنین نظافتچی که به شرکت اعزام می شود باید در مورد شیوه کار در شرکت کاملاً توجیه شده باشد.تا بدون ایجاد مزاحمت برای کارکنان نظافت شرکت را انجام دهد.همین طور از مواد شوینده ی استفاده کند که به ساختمان آسیبی وارد نکند.

شرکت های خدمات نظافتی به جز تمیزکاری چه خدماتی ارائه می دهند؟

علاوه بر خدمات نظافت شرکت و نظافت منزل می توانید برای انجام کارهای مختلف از شرکت های خدمات نظافتی کمک بگیرید.خدمات مهم دیگری که مشتریان برای انجام آن ها از شرکت های خدمات نظافتی کمک می گیرند شامل:

 1. پذیرایی در مراسم مختلف
 2. جابجایی اثاثیه
 3. نگهداری از کودک و سالمند

همان طور که گفتیم علاوه بر این خدمات مشتریان می توانند با تماس با شرکت خدمات نظافتی برای انجام هر کاری از این شرکت ها کمک بخواهند.مثل تعویض لامپ ها یا واشر شیرآلات باغبانی و...علاوه بر این کارها نیز درصورتی که مهارت انجام کار شما در تخصص نیروهای شرکت خدمات نظافتی باشد قطعاً دست تنها نمی مانید.

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران را چگونه پیدا کنیم؟

زمانی می توانیم شرکت خدماتی معتبری برای کارهای نظافت پیدا کنیم که خدمات و مسئولیت های اصلی آن ها را در قبال مشتری بشناسیم.خدمات شرکت های نظافتی که در طول این مقاله بیان کردیم خدمات استانداردی است که این شرکت ها باید ارائه دهند.

شرکت خدمات نظافتی نظافچی در تهران پا را فراتر از استانداردهای اولیه گذاشته است.این شرکت توجه ویژه ی به رضایت مشتریانش دارد و تمامی دغدغه های مشتریان خود را با ارائه خدمات متفاوت پاسخ داده است.از ویژگی های بارز نظافچی می توان به:

 1. استخدام نیروی کار بومی
 2. عدم استخدام نیروهای خارجی بی تجربه و فاقد مدارک هویتی
 3. ملزم دانستن داشتن گواهی عدم سو پیشینه و عدم اعتیاد برای استخدام نظافتچی
 4. تمامی نظافتچی های شرکت نظافچی بیمه هستند.این شرکت خود را در برابر حفظ جان کارکنانش مسئول می داند و کلیه نظافتچی ها را بیمه می کند؛ بنابراین در صورت بروز حادثه ی در حین کار مشتریان هیچ مسئولیتی نخواهند داشت.
 5. شرکت نظافچی در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران دفتر کار دایر کرده است.تا به عنوان برندی مطرح در حوزه ارائه خدمات نظافتی در تمام نقاط تهران فعالیت کند.جنبه مثبت این کار برای مشتریان این است که قیمت خدمات در تمام مناطق تهران یکسان است.
 6. نظافچی قیمت کاملاً شفاف برای دستمزد نظافتچی مشخص کرده است.این شرکت برای تعیین دستمزد پلن قیمتی 4 ساعته 6 ساعته و 8 ساعته به مشتریان ارائه می دهد.در صورت تمام نشدن کار در زمان مشخص امکان درخواست تا دو ساعت اضافه کاری برای هر پلن وجود دارد.
 7. شرکت نظافچی خدمات 24 ساعته به مشتریان ارائه می دهد؛ یعنی نیازی نیست برای تمیز کردن منزل یا شرکت حتماً در ساعت کاری درخواست نظافتچی بدهید.
 8. قیمت یکسان در تمام روزهای هفته مزیت دیگر این شرکت معتبر است.
 9. شرکت نظافچی مواد شوینده رایگان که کیفیت آن تأییدشده است به همراه نظافتچی ارسال می کند.
 10. کلیه نیروهای نظافتچی آموزش دیده هستند و تمام نکات بهداشتی را در حین انجام کار رعایت می کنند.مثل عدم استفاده از دستمال مشترک برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و سایر نقاط منزل.
 11. این شرکت دارای دستگاه های مجهز تجاری تمیزکاری است.این دستگاه ها همراه با نیروی آموزش دیده برای تمیز کردن قسمت های مختلف ساختمان فرستاده می شود.
 12. توجه به ریزه کاری ها تمیزکاری حرفه ی و بسنده نکردن به کارهای پایه ی از مهم ترین دلایل رضایت مشتریان نظافچی است.
 13. نظافچی کیفیت خدمات خود را تضمین می کند.در صورت نارضایتی مشتری کار نظافت منزل یا شرکت توسط فردی دیگر به رایگان انجام می شود.

راهکارها و نکات مهم در خانه تکانی پایان سال

ید فرا رسیدن سال جدید و نویدبخش روزهایی خوب و سرشار از انرژی و نیکویی برای تک تک افراد جامعه است.اما در جامعه ایران قبل از فرا رسیدن سال نو آداب و رسومی وجود دارد که خانه تکانی عید یکی از آن هاست.

به گزارش خبرگزاری موج عید فرا رسیدن سال جدید و نویدبخش روزهایی خوب و سرشار از انرژی و نیکویی برای تک تک افراد جامعه است.اما در جامعه ایران قبل از فرا رسیدن سال نو آداب و رسومی وجود دارد که خانه تکانی عید یکی از آن هاست.بر خلاف تصور عموم که خانه تکانی یک نظافت عمومی و کلی منزل به نظر می آید اگر بخواهیم به طور اصولی آن را انجام دهیم باید به برخی از نکات توجه بیشتر داشته باشیم.

نکات مهم در خانه تکانی در اولین قدم به همه خانم ها پیشنهاد می شود که با یک برنامه ریزی مکتوب از تمام روزهای باقی مانده تا عید بهره ببرند.برای این کار در ابتدا باید لیست تمام اشیایی که در منزل نیاز به تعمیر دارد یادداشت شود.

خانه تکانی

اگر نیاز به بنایی تغییر دکوراسیون نقاشی در منزل و خرید وسایل منزل دارید باید از هم اکنون آن ها را در لیست کارهای خود قرار دهید.

گام بعدی یادداشت کردن تمام کارهایی است که باید انجام شود.سپس کارها را بر اساس تعداد روزهایی که تا عید مانده سامان دهی کنید.

کلیه اقلامی هم که باید خریده شود اعم از لباس یا مواد خوراکی یا عیدی برای افراد خانواده و دوستان یادداشت و آن ها را طبقه بندی کنید.

اگر قرار است افراد دیگری غیر از شما مسئول انجام بعضی از کارها باشند برنامه آن ها را هم معین کنید.یکی از مهم ترین کارهایی که در خانه تکانی عید انجام آن ضروری است بررسی تمام وسایل اضافی در منزل است.کلیه لوازم اضافی که در یک سال گذشته از آن ها استفاده نکرده اید به بهانه «روز مبادا»در منزل نگه داری نکنید.

هر یک از افراد خانواده نیز باید لباس ها و لوازم اضافی شخصی خود را بررسی و چنان چه وسیله یا لباس اضافی دارند حتما آن را به دیگران که نیاز دارند اختصاص دهند.تمیز کردن هر بخش از منزل هم اصول خاص خود را دارد.نظافت هر اتاق باید از سقف و بعد لوستر آن آغاز شود و سپس با شستن پرده ها و تمیزی پنجره ها درها و دیوارها ادامه یابد.

تمام کمدهای هر اتاق باید به دقت تمیز و مرتب و لوازم چیده شده در آن یادداشت و به در کمد نصب شود.تک تک لوازمی که در یک اتاق است باید به دقت نظافت گردگیری و لکه گیری شود.

ملافه ها شسته و اتو شود.با تغییرات ساده در دکوراسیون منزل می توانید محیط متنوع تر و شادتری برای شروع سال جدید به وجود آورید.به یاد داشته باشید که تغییر دکوراسیون به معنای خرید لوازم جدید نیست بلکه شما با کار دستی های ساده و کم خرج اما زیبا با گذاشتن یک گلدان گل در گوشه اتاق یا روی میز با نصب یک تابلوی ساده و زیبا و با جابه جایی مبلمان خود می توانید به سادگی این کار را انجام دهید.

شست و شوی سرویس منزل باید به دقت انجام شود.برای استفاده از اسیدها در نظافت سرویس باید کلیه نکات ایمنی را رعایت کنید تا صدمه نبینید.

تمام داروهایی که در منزل دارید بررسی کنید.اگر داروی تاریخ مصرف گذشته ای دارید آن را دور بریزید و بقیه داروهای خود را به جز موارد ضروری نگه ندارید.یخچال و فریزر باید به طور کامل نظافت شود.غیر از تمیزی ظاهری یخچال نباید از ضدعفونی کردن تمام بخش های آن غفلت کرد.نکات مهم در خانه تکانی

خانه تکانی از رسوم بسیار قدیمی آماده شدن برای عید نوروز است و هرچند که آپارتمانهای کوچک و بدون پستو و انباری و زیرزمین امروزی تقریبا در تمام مدت سال نسبتا تمیز هستند اما تمیزترین خانه ها هم مدتی مانده به نوروز برای شگونش هم که شده روفته و شسته و برق انداخته میشوند.

اما این روزها که کمتر کسی به صورت تمام وقت در خانه است و کار نظافت باید تدریجی انجام شود هیچ چیز بهتر از یک روش خوب و برنامه ریزی شده به کمک ما نمی آید.روند داشتن خانه ای تمیز بدون نگرانی و تشویش با رعایت این نکات مهم در خانه تکانی به انجام میرسد:
۱-از همین حالا شروع کنید

خانه تکانی شب عید از کارهاییست که برخلاف اسمش نباید “شب عید”انجام شود بلکه باید از مدتها قبل از رسیدن لحظات سال تحویل انجام شده باشد.علاوه بر کار نظافت کارهای دیگری هم هست که باید از حالا تا آخر تعطیلات نوروزی انجام شوند:تهیه هدیه تهیه نوشتن و ارسال کارت تبریک شیرینی پزی خرید خوراکیها و در کل “خرید شب عید”و پذیرایی از مهمانها.

خوب حالا چطور برای خانه تکانی وقت بگذاریم؟ در حقیقت داشتن خانه ای نظیف در طی تعطیلات به خصوص اگر از روش صحیحی استفاده کنید ساده تر از چیزیست که تصور میکنید.مرحله اول؟ خانه تکانی را قبل از دوران پر تنش آخر فصل انجام دهید.به این ترتیب کار را بدون عجله و فشار روحی انجام میدهید و به اندازه کافی برای پروژه های وقت گیری مانند تغییر دکوراسیون یا برق انداختن لوازم فلزی زمان خواهید داشت.
۲-فهرستی تهیه کنید و آن را دو مرتبه چک کنید

قبل از اینکه شروع کنید فهرستی از تمام چیزهایی که باید تمیز شوند تهیه کنید.کارها را بر اساس هر اتاق تقسیم کنید و زمانی برای هر کار در نظر بگیرید.به این ترتیب میتوانید بسته به زمان لازم برای هر کار حتی از زمانهای اضافه بسیار کوتاه نیز استفاده کنید و مثلا چند تکه لباس را در ماشین لباسشویی بریزید.هنگامی که به تدریج هر مورد موجود در فهرست را علامت میزنید حس بسیار خوبی به شما دست میدهد و احتمال اینکه کارتان را تمام و کمال انجام دهید بسیار بیشتر خواهد بود.
۳-کمی اینجا و کمی آنجا

برای داشتن خانه ای تمیز و درخشان نباید لزوما زمان ممتد زیادی در اختیار داشته باشید.در حقیقت خواهید دید که اختصاص دادن ۳۰ دقیقه در روز به کار نظافت نتایج بسیار رضایت بخشی خواهد داشت.برای مرتب کردن لوازم و خرده ریزها یک زمان ثابت مانند قبل از خواب یا قبل از صبحانه را کنار بگذارید در این فاصله میتوانید به نظافت هم بپردازید مثلا بعد از دوش صبحگاهی آینه حمام را تمیز کنید و یا کف وان را با کمی پودر یا مایع مخصوص برق بیاندازید.
۴-گاهی میانبر زدن اشکالی ندارد

اگر تا اینجا هر توصیه ای را به جز مورد اول عملی کرده و یا به هر علت دیگر وقت کم آورده اید نگران نشوید.بخشهای اساسی و بیرونی خانه مانند پرده ها فرش و مبلمان را تمیز کرده و نظافت داخل کمدها کابینتها و قسمتهای “مخفی”را به مدتی بعد موکول کنید اما فراموشش نکنید!
۵-همه کارها را به تنهایی انجام ندهید

این عید تنها عید شما نیست و تنها دوستان و خانواده شما به منزلتان نمی آیند پس نباید تمام نظافت آنرا به تنهایی بر عهده بگیرید.در هر هفته زمان خاصی را برای نظافت اختصاص داده و کارها را با فرزندان و همسر خود تقسیم کنید.از بچه ها بخواهید که تختهای خود را مرتب کرده اسباب بازیها و لوازم دیگر خود را جمع کرده و پس از گردگیری قفسه ها سرجای خود بگذارند.این کار نه تنها باری از دوش شما برمیدارد بلکه عادات خوبی به فرزندان شما می آموزد.
۶-کارها را ساده کنید

گاهی تمیز کردن دور و اطراف یک شیءاضافه راحت تر از دور انداختن آن به نظر میرسد اما این روش در دراز مدت کارساز نخواهد بود.با کمی نظم و ترتیب خرده ریزها را کاهش دهید.خود را از شر هر لباسی که دیگر اندازه تان نیست یا بیش از دوسال است آنرا نپوشیده اید راحت کنید.هر قطعه پوشاک یا شیء ناقص مانند لنگه جوراب لنگه گوشواره بدلی ظروف شکسته ای که دوباره چسبانده شده و…را دور بیاندازید.تهیه لوازمی مانند جا کلیدی جا کفشی و در کل وسایلی که موجب مرتب شدن خرده ریزها میشوند را در دستور کار خود قرار دهید.
۷-خوش بگذرانید

نظافت لزوما معادل با کار سخت نیست یک موسیقی خوب یا یک برنامه رادیویی خوب و مفید میتواند شما را با اشتیاق بیشتری به تحرک وادارد.برای خود انگیزه هایی پیدا کنید و به خود قول دهید که اگر کارهای روزانه را مطابق برنامه انجام دادید به خود جایزه ای خواهید داد.

چگونه یک نظافتچی منزل ماهر را انتخاب کنیم؟
بسیاری از افراد به سبب مشغله های کاری فراوانی که دارند وقت لازم برای رسیدگی به کار های بیشمار خانه را ندارند از این رو دنبال یک نظافتچی منزل ماهر می گردند تا کار نظافت منزل را با خیالی آسوده به وی بسپارند زیرا نظافت منزل آن چنان که برخی از افراد فکر می کنند ساده نیست و نیاز به کسب مهارت های لازم این کار دارد.

خدمات نظافت منزل پالسین همواره از بهترین و ماهر ترین نظافتچیان این عرصه استفاده می کند تا رضایت مشتری را جلب نماید.

در واقع انتخاب یک نظافتچی منزل ماهر برای کار نظافت منزل کار چندان آسانی نیست و قبل از انتخاب این فرد باید با ویژگی های نظافتچی منزل ماهر برای نظافت منزل آشنا شوید و بدانید که از کدام شرکت ها می توانید این افراد را انتخاب کرده و برای نظافت منزل خود به کار بگیرید پس با ما همراه باشید.

ویژگی های منحصر به فرد یک نظافتچی منزل

 1. قابل اعتماد و امین بودن نظافتچی
 2. داشتن مهارت های لازم برای نظافت منزل
 3. برخورد خوب و حرفه ای
 4. معرفی از طریق یک شرکت خدماتی_ نظافتی معتبر

قابل اعتماد و امین بودن نظافتچی؛ اولین و مهمترین ویژگی یک نظافتچی

قبل از هر چیزی یک نظافتچی باید امین و معتمد باشد.چرا که نظافتچی به منزل می رود و به تمام قسمت های خانه دسترسی خواهد داشت پس باید کاملا قابل اعتماد باشد.

داشتن مهارت های لازم برای نظافت منزل؛ ویژگی اصلی برای نظافت منزل

نظافتچی منزل ماهر نحوه استفاده از هر گونه وسایل نظافتی و مواد شوینده را می داند به گونه ای که کار نظافت را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.پس این مورد از ویژگی اصلی کار نظافت منزل است.

برخورد خوب و حرفه ای؛ یکی از دلایل مشتری مداری

یک نظافتچی منزل علاوه بر ویژگی های گفته شده باید خوش برخورد و خوش اخلاق باشد و اخلاق حرفه ای این کار را رعایت کند تا همواره رضایت مشتری را جلب نماید.خوش اخلاقی و داشتن چهره ای بشاش برای جلب رضایت مشتری بسیار لازم است.

معرفی از طریق یک شرکت خدماتی_ نظافتی معتبر

شرکت های نظافتی موظف هستند که نظافتچیان آقا و خانم خود را آموزش دهند.این آموزش ها باید شامل نحوه نظافت بخش های مختلف و همچنین استفاده از ابزار و وسایل نظافتی و کارکرد شوینده ها باشد.همچنین شرکت ها باید از سلامت روانی و جسمی نیروی نظافتی مطمئن باشند.بعلاوه نحوه برخورد با مشتری و صاحب کار را به نیروی خود بیاموزند.شرکت های خدماتی گوناگونی وجود دارند که از نظافتچیان ماهر برای کار نظافت منزل استفاده می کنند یکی از این شرکت های خدماتی معتبر شرکت پالسین می باشد.

چرا یک نظافتچی منزل باید چه مهارت های لازم برای کار را داشته باشد؟

کار منزل کار ساده ای نیست یک نظافتچی باید هر گونه کاری که مربوط به نظافت بخش های مختلف منزل است را بلد باشد و اگر حین کار باعث خسارت به وسایل منزل شد مسئولیت کار خود را بر عهده بگیرد و تمامی مراحل نظافت منزل را با دقت و درست انجام دهد.به طور مثال یک نظافتچی در مورد استفاده از شوینده های صنعتی و مواد شیمیایی باید آگاهی دانش و تجربه کافی داشته باشد.

چند نکته ساده برای تشخیص میزان مهارت یک نظافتچی منزل

زمانی که نظافتچی خانم شروع به نظافت منزل می کند شما با دقت به حرکات و رفتار وی متوجه میزان مهارت آن فرد خواهید شد.

 1. اگر فرد در انجام کار ها تعلل می کند بدانید که یا کار را بلد نیست یا مسئولیت پذیر نیست.
 2. اگر هر یک از مراحل نظافت منزل را به طور کامل انجام نداد احتمالا به اندازه کافی مهارت ندارد.
 3. یک نظافتچی منزل باید آسیبی به وسایل منزل وارد نکند و اگر هم باعث آسیب به وسایل منزل شد مسئولیت کار خود را بر عهده گیرد.
 4. یک نظافتچی باید دقت لازم را در انجام کارها داشته باشد.دقت در کار نظافتچی باعث بالا رفتن ضریب اطمینان کار و ایمنی برای خود شخص نظافتچی و ساکنین خانه می شود.

نتیجه گیری

انتخاب نظافتچی منزل ماهر آن طور که فکر می کنید کار ساده ای نیست و شما باید قبل از به کار گیری این افراد در مورد ویژگی های فردی (جسمی و روانی)با خبر باشید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید که تمامی کارهای منزل را به دقت و درست انجام دهد تا هزینه ای که به وی می پردازید به هدر نرود.اما یکی از روش های مطمئن انتخاب نظافتچی منزل برای نظافت منزل استفاده از کارکنان و نظافتچیان خدماتی شرکت پالسین می باشد چرا که پالسین بهترین و ماهر ترین نظافتچیان را برای کار به منازل می فرستد.

نظافت منزل

خدمات شرکت های نظافتی برای نظافت منازل را نیز می توان به دو قسمت خدمات نظافت ساختمان و خدمات نظافت داخلی منازل تقسیم کرد.

خدمات نظافت ساختمان شامل نظافت راه پله ها شستن حیاط نماشویی کف سابی تمیز کردن درب و پنجره ها.شرکت های خدماتی که دارای ماشین آلات تجاری نظافتی هستند بهترین خدمات را در این بخش می توانند ارائه دهند.

خدمات شرکت های نظافتی برای نظافت منزل شامل:جاروکشی طی کشی شستشوی لباس ها مرتب کردن کمدها تمیز کردن پنجره ها تمیز کردن همه قسمت های آشپزخانه شستشوی سرویس های بهداشتی.این ها خدماتی هستند که بیشترین تقاضا را از سمت مشتریان دارند.البته مشتری می تواند هر خدمتی که نیاز دارد را به شرکت اعلام کند تا بر اساس نیازشان نیروی متخصص اعزام شود.تعویض لامپ ها باغبانی جابجایی اثاثیه شستن فرش و موکت نیز جز خدماتی است که شرکت های خدمات نظافتی نیروی ماهر را برای انجام آن اعزام می کنند.چند نکته اصلی که در زمان استفاده از خدمات شرکت های نظافتی باید در نظر داشته باشید را بیان می کنیم:

دستمزد نظافتچی برای نظافت منزل نیز به صورت ساعتی محاسبه می شود.مسلم است که متراژ خانه تعداد سرویس های بهداشتی تعداد اتاق خواب ها در تعداد ساعات کاری نظافتچی تأثیرگذار است.عامل بعدی در تعیین قیمت خدمات نظافت منزل جنسیت نظافتچی است.دستمزد نظافتچی خانم از آقا بیشتر در نظر گرفته می شود.با توجه به مهارت و دقت خانم ها در تمیزکاری این موضوع کاملاً منطقی است.

برای کارهای نظافت منزل باید تمام نکات بهداشتی رعایت شود.استفاده نکردن از دستمال مشترک برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و قسمت های دیگر منزل بهترین معیار برای رعایت اصول بهداشتی از طرف نظافتچی است.
سلیقه داشتن و باحوصله کار کردن.

از همه مهم تر اینکه فردی که به منزل یا محل کار شما برای نظافت ورود می کند حتماً باید از طرف مراجع قضایی تأییدشده باشد و فردی موجه باشد.

داشتن بیمه درمان نظافتچی نیز از نکاتی است که حتماً باید در زمان تماس با شرکت خدمات نظافتی از آن مطمئن شوید تا در صورت بروز حادثه مسئولیتی متوجه شما نباشد.

شاید تعداد شرکت های خدمات نظافتی در شهر تهران بسیار زیاد باشد؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که خیلی از این شرکت ها حتی ثبت نشده اند و فقط با یک شماره تلفن اقدام به اعزام نیروی نظافتچی به منازل و شرکت ها می کنند.به عنوان یک شهروند آگاه هوشمندانه رفتار کنید و عواقب درخواست نیرو از شرکت های بی نام ونشان را در نظر بگیرید.شاید کمترین ضرری که با این کار متوجه شما شود نارضایتی از انجام کار باشد و بدترین ضرر خسارت به اموالتان و یا خدای نکرده سرقت باشد.

خدمات بهترین شرکت های خدمات نظافتی تهران را بشناسید

نظافت شرکت

تمیزی همیشگی محیط شرکت تأثیر بسزایی در روحیه کارمندان دارد.علاوه بر این ظاهر شرکت اولین چیزی است که مشتریان را جذب می کند.نظافت شرکت ها شامل جاروکشی طی کشی جابجایی زباله ها غبارروبی شستشوی سرویس های بهداشتی است.استخدام نظافتچی هزینه ی زیادی برای شرکت ها دارد.

معمولاً شرکت ها برای انجام کارهای نظافتی با یک شرکت خدمات نظافتی قرارداد می بندند تا در فواصل زمانی مشخص نظافتچی به محل شرکت اعزام کنند.به دلیل اینکه نظافتچی از طرف شرکتی معتبر اعزام می شود ازلحاظ نداشتن سوءپیشینه و اعتیاد کاملاً مورد تأیید و قابل اطمینان است.هزینه ی که در صورت بستن قرارداد پرداخت می شود نیز کمتر از نرخ مصوب شرکت خدمات نظافتی محاسبه می شود.

خدماتی که گفته شد را معمولاً تمام نظافتچی ها انجام می دهند؛ اما حتماً از نظافتچی بخواهید داخل ماکرویو در و پنچرها و تلفن های روی میز را هم تمیز کند.البته در لیست خدمات شرکت های نظافتی برای نظافت شرکت کلیه این ریزه کاری ها ذکرشده است.نظافتچی که بدون تذکر کارفرما این کارها را انجام دهد حتماً از طرف شرکت خدماتی اعزام شده که آموزش های لازم برای نظافت شرکت را به او داده اند.

همچنین نظافتچی که به شرکت اعزام می شود باید در مورد شیوه کار در شرکت کاملاً توجیه شده باشد.تا بدون ایجاد مزاحمت برای کارکنان نظافت شرکت را انجام دهد.همین طور از مواد شوینده ی استفاده کند که به ساختمان آسیبی وارد نکند.

شرکت های خدمات نظافتی به جز تمیزکاری چه خدماتی ارائه می دهند؟

علاوه بر خدمات نظافت شرکت و نظافت منزل می توانید برای انجام کارهای مختلف از شرکت های خدمات نظافتی کمک بگیرید.خدمات مهم دیگری که مشتریان برای انجام آن ها از شرکت های خدمات نظافتی کمک می گیرند شامل:

 1. پذیرایی در مراسم مختلف
 2. جابجایی اثاثیه
 3. نگهداری از کودک و سالمند

همان طور که گفتیم علاوه بر این خدمات مشتریان می توانند با تماس با شرکت خدمات نظافتی برای انجام هر کاری از این شرکت ها کمک بخواهند.مثل تعویض لامپ ها یا واشر شیرآلات باغبانی و...علاوه بر این کارها نیز درصورتی که مهارت انجام کار شما در تخصص نیروهای شرکت خدمات نظافتی باشد قطعاً دست تنها نمی مانید.

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران را چگونه پیدا کنیم؟

زمانی می توانیم شرکت خدماتی معتبری برای کارهای نظافت پیدا کنیم که خدمات و مسئولیت های اصلی آن ها را در قبال مشتری بشناسیم.خدمات شرکت های نظافتی که در طول این مقاله بیان کردیم خدمات استانداردی است که این شرکت ها باید ارائه دهند.

شرکت خدمات نظافتی نظافچی در تهران پا را فراتر از استانداردهای اولیه گذاشته است.این شرکت توجه ویژه ی به رضایت مشتریانش دارد و تمامی دغدغه های مشتریان خود را با ارائه خدمات متفاوت پاسخ داده است.از ویژگی های بارز نظافچی می توان به:

 1. استخدام نیروی کار بومی
 2. عدم استخدام نیروهای خارجی بی تجربه و فاقد مدارک هویتی
 3. ملزم دانستن داشتن گواهی عدم سو پیشینه و عدم اعتیاد برای استخدام نظافتچی
 4. تمامی نظافتچی های شرکت نظافچی بیمه هستند.این شرکت خود را در برابر حفظ جان کارکنانش مسئول می داند و کلیه نظافتچی ها را بیمه می کند؛ بنابراین در صورت بروز حادثه ی در حین کار مشتریان هیچ مسئولیتی نخواهند داشت.
 5. شرکت نظافچی در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران دفتر کار دایر کرده است.تا به عنوان برندی مطرح در حوزه ارائه خدمات نظافتی در تمام نقاط تهران فعالیت کند.جنبه مثبت این کار برای مشتریان این است که قیمت خدمات در تمام مناطق تهران یکسان است.
 6. نظافچی قیمت کاملاً شفاف برای دستمزد نظافتچی مشخص کرده است.این شرکت برای تعیین دستمزد پلن قیمتی 4 ساعته 6 ساعته و 8 ساعته به مشتریان ارائه می دهد.در صورت تمام نشدن کار در زمان مشخص امکان درخواست تا دو ساعت اضافه کاری برای هر پلن وجود دارد.
 7. شرکت نظافچی خدمات 24 ساعته به مشتریان ارائه می دهد؛ یعنی نیازی نیست برای تمیز کردن منزل یا شرکت حتماً در ساعت کاری درخواست نظافتچی بدهید.
 8. قیمت یکسان در تمام روزهای هفته مزیت دیگر این شرکت معتبر است.
 9. شرکت نظافچی مواد شوینده رایگان که کیفیت آن تأییدشده است به همراه نظافتچی ارسال می کند.
 10. کلیه نیروهای نظافتچی آموزش دیده هستند و تمام نکات بهداشتی را در حین انجام کار رعایت می کنند.مثل عدم استفاده از دستمال مشترک برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و سایر نقاط منزل.
 11. این شرکت دارای دستگاه های مجهز تجاری تمیزکاری است.این دستگاه ها همراه با نیروی آموزش دیده برای تمیز کردن قسمت های مختلف ساختمان فرستاده می شود.
 12. توجه به ریزه کاری ها تمیزکاری حرفه ی و بسنده نکردن به کارهای پایه ی از مهم ترین دلایل رضایت مشتریان نظافچی است.
 13. نظافچی کیفیت خدمات خود را تضمین می کند.در صورت نارضایتی مشتری کار نظافت منزل یا شرکت توسط فردی دیگر به رایگان انجام می شود.

راهکارها و نکات مهم در خانه تکانی پایان سال

ید فرا رسیدن سال جدید و نویدبخش روزهایی خوب و سرشار از انرژی و نیکویی برای تک تک افراد جامعه است.اما در جامعه ایران قبل از فرا رسیدن سال نو آداب و رسومی وجود دارد که خانه تکانی عید یکی از آن هاست.

به گزارش خبرگزاری موج عید فرا رسیدن سال جدید و نویدبخش روزهایی خوب و سرشار از انرژی و نیکویی برای تک تک افراد جامعه است.اما در جامعه ایران قبل از فرا رسیدن سال نو آداب و رسومی وجود دارد که خانه تکانی عید یکی از آن هاست.بر خلاف تصور عموم که خانه تکانی یک نظافت عمومی و کلی منزل به نظر می آید اگر بخواهیم به طور اصولی آن را انجام دهیم باید به برخی از نکات توجه بیشتر داشته باشیم.

نکات مهم در خانه تکانی در اولین قدم به همه خانم ها پیشنهاد می شود که با یک برنامه ریزی مکتوب از تمام روزهای باقی مانده تا عید بهره ببرند.برای این کار در ابتدا باید لیست تمام اشیایی که در منزل نیاز به تعمیر دارد یادداشت شود.

خانه تکانی

اگر نیاز به بنایی تغییر دکوراسیون نقاشی در منزل و خرید وسایل منزل دارید باید از هم اکنون آن ها را در لیست کارهای خود قرار دهید.

گام بعدی یادداشت کردن تمام کارهایی است که باید انجام شود.سپس کارها را بر اساس تعداد روزهایی که تا عید مانده سامان دهی کنید.

کلیه اقلامی هم که باید خریده شود اعم از لباس یا مواد خوراکی یا عیدی برای افراد خانواده و دوستان یادداشت و آن ها را طبقه بندی کنید.

اگر قرار است افراد دیگری غیر از شما مسئول انجام بعضی از کارها باشند برنامه آن ها را هم معین کنید.یکی از مهم ترین کارهایی که در خانه تکانی عید انجام آن ضروری است بررسی تمام وسایل اضافی در منزل است.کلیه لوازم اضافی که در یک سال گذشته از آن ها استفاده نکرده اید به بهانه «روز مبادا»در منزل نگه داری نکنید.

هر یک از افراد خانواده نیز باید لباس ها و لوازم اضافی شخصی خود را بررسی و چنان چه وسیله یا لباس اضافی دارند حتما آن را به دیگران که نیاز دارند اختصاص دهند.تمیز کردن هر بخش از منزل هم اصول خاص خود را دارد.نظافت هر اتاق باید از سقف و بعد لوستر آن آغاز شود و سپس با شستن پرده ها و تمیزی پنجره ها درها و دیوارها ادامه یابد.

تمام کمدهای هر اتاق باید به دقت تمیز و مرتب و لوازم چیده شده در آن یادداشت و به در کمد نصب شود.تک تک لوازمی که در یک اتاق است باید به دقت نظافت گردگیری و لکه گیری شود.

ملافه ها شسته و اتو شود.با تغییرات ساده در دکوراسیون منزل می توانید محیط متنوع تر و شادتری برای شروع سال جدید به وجود آورید.به یاد داشته باشید که تغییر دکوراسیون به معنای خرید لوازم جدید نیست بلکه شما با کار دستی های ساده و کم خرج اما زیبا با گذاشتن یک گلدان گل در گوشه اتاق یا روی میز با نصب یک تابلوی ساده و زیبا و با جابه جایی مبلمان خود می توانید به سادگی این کار را انجام دهید.

شست و شوی سرویس منزل باید به دقت انجام شود.برای استفاده از اسیدها در نظافت سرویس باید کلیه نکات ایمنی را رعایت کنید تا صدمه نبینید.

تمام داروهایی که در منزل دارید بررسی کنید.اگر داروی تاریخ مصرف گذشته ای دارید آن را دور بریزید و بقیه داروهای خود را به جز موارد ضروری نگه ندارید.یخچال و فریزر باید به طور کامل نظافت شود.غیر از تمیزی ظاهری یخچال نباید از ضدعفونی کردن تمام بخش های آن غفلت کرد.نکات مهم در خانه تکانی

خانه تکانی از رسوم بسیار قدیمی آماده شدن برای عید نوروز است و هرچند که آپارتمانهای کوچک و بدون پستو و انباری و زیرزمین امروزی تقریبا در تمام مدت سال نسبتا تمیز هستند اما تمیزترین خانه ها هم مدتی مانده به نوروز برای شگونش هم که شده روفته و شسته و برق انداخته میشوند.

اما این روزها که کمتر کسی به صورت تمام وقت در خانه است و کار نظافت باید تدریجی انجام شود هیچ چیز بهتر از یک روش خوب و برنامه ریزی شده به کمک ما نمی آید.روند داشتن خانه ای تمیز بدون نگرانی و تشویش با رعایت این نکات مهم در خانه تکانی به انجام میرسد:
۱-از همین حالا شروع کنید

خانه تکانی شب عید از کارهاییست که برخلاف اسمش نباید “شب عید”انجام شود بلکه باید از مدتها قبل از رسیدن لحظات سال تحویل انجام شده باشد.علاوه بر کار نظافت کارهای دیگری هم هست که باید از حالا تا آخر تعطیلات نوروزی انجام شوند:تهیه هدیه تهیه نوشتن و ارسال کارت تبریک شیرینی پزی خرید خوراکیها و در کل “خرید شب عید”و پذیرایی از مهمانها.

خوب حالا چطور برای خانه تکانی وقت بگذاریم؟ در حقیقت داشتن خانه ای نظیف در طی تعطیلات به خصوص اگر از روش صحیحی استفاده کنید ساده تر از چیزیست که تصور میکنید.مرحله اول؟ خانه تکانی را قبل از دوران پر تنش آخر فصل انجام دهید.به این ترتیب کار را بدون عجله و فشار روحی انجام میدهید و به اندازه کافی برای پروژه های وقت گیری مانند تغییر دکوراسیون یا برق انداختن لوازم فلزی زمان خواهید داشت.
۲-فهرستی تهیه کنید و آن را دو مرتبه چک کنید

قبل از اینکه شروع کنید فهرستی از تمام چیزهایی که باید تمیز شوند تهیه کنید.کارها را بر اساس هر اتاق تقسیم کنید و زمانی برای هر کار در نظر بگیرید.به این ترتیب میتوانید بسته به زمان لازم برای هر کار حتی از زمانهای اضافه بسیار کوتاه نیز استفاده کنید و مثلا چند تکه لباس را در ماشین لباسشویی بریزید.هنگامی که به تدریج هر مورد موجود در فهرست را علامت میزنید حس بسیار خوبی به شما دست میدهد و احتمال اینکه کارتان را تمام و کمال انجام دهید بسیار بیشتر خواهد بود.
۳-کمی اینجا و کمی آنجا

برای داشتن خانه ای تمیز و درخشان نباید لزوما زمان ممتد زیادی در اختیار داشته باشید.در حقیقت خواهید دید که اختصاص دادن ۳۰ دقیقه در روز به کار نظافت نتایج بسیار رضایت بخشی خواهد داشت.برای مرتب کردن لوازم و خرده ریزها یک زمان ثابت مانند قبل از خواب یا قبل از صبحانه را کنار بگذارید در این فاصله میتوانید به نظافت هم بپردازید مثلا بعد از دوش صبحگاهی آینه حمام را تمیز کنید و یا کف وان را با کمی پودر یا مایع مخصوص برق بیاندازید.
۴-گاهی میانبر زدن اشکالی ندارد

اگر تا اینجا هر توصیه ای را به جز مورد اول عملی کرده و یا به هر علت دیگر وقت کم آورده اید نگران نشوید.بخشهای اساسی و بیرونی خانه مانند پرده ها فرش و مبلمان را تمیز کرده و نظافت داخل کمدها کابینتها و قسمتهای “مخفی”را به مدتی بعد موکول کنید اما فراموشش نکنید!
۵-همه کارها را به تنهایی انجام ندهید

این عید تنها عید شما نیست و تنها دوستان و خانواده شما به منزلتان نمی آیند پس نباید تمام نظافت آنرا به تنهایی بر عهده بگیرید.در هر هفته زمان خاصی را برای نظافت اختصاص داده و کارها را با فرزندان و همسر خود تقسیم کنید.از بچه ها بخواهید که تختهای خود را مرتب کرده اسباب بازیها و لوازم دیگر خود را جمع کرده و پس از گردگیری قفسه ها سرجای خود بگذارند.این کار نه تنها باری از دوش شما برمیدارد بلکه عادات خوبی به فرزندان شما می آموزد.
۶-کارها را ساده کنید

گاهی تمیز کردن دور و اطراف یک شیءاضافه راحت تر از دور انداختن آن به نظر میرسد اما این روش در دراز مدت کارساز نخواهد بود.با کمی نظم و ترتیب خرده ریزها را کاهش دهید.خود را از شر هر لباسی که دیگر اندازه تان نیست یا بیش از دوسال است آنرا نپوشیده اید راحت کنید.هر قطعه پوشاک یا شیء ناقص مانند لنگه جوراب لنگه گوشواره بدلی ظروف شکسته ای که دوباره چسبانده شده و…را دور بیاندازید.تهیه لوازمی مانند جا کلیدی جا کفشی و در کل وسایلی که موجب مرتب شدن خرده ریزها میشوند را در دستور کار خود قرار دهید.
۷-خوش بگذرانید

نظافت لزوما معادل با کار سخت نیست یک موسیقی خوب یا یک برنامه رادیویی خوب و مفید میتواند شما را با اشتیاق بیشتری به تحرک وادارد.برای خود انگیزه هایی پیدا کنید و به خود قول دهید که اگر کارهای روزانه را مطابق برنامه انجام دادید به خود جایزه ای خواهید داد.

چگونه یک نظافتچی منزل ماهر را انتخاب کنیم؟
بسیاری از افراد به سبب مشغله های کاری فراوانی که دارند وقت لازم برای رسیدگی به کار های بیشمار خانه را ندارند از این رو دنبال یک نظافتچی منزل ماهر می گردند تا کار نظافت منزل را با خیالی آسوده به وی بسپارند زیرا نظافت منزل آن چنان که برخی از افراد فکر می کنند ساده نیست و نیاز به کسب مهارت های لازم این کار دارد.

خدمات نظافت منزل پالسین همواره از بهترین و ماهر ترین نظافتچیان این عرصه استفاده می کند تا رضایت مشتری را جلب نماید.

در واقع انتخاب یک نظافتچی منزل ماهر برای کار نظافت منزل کار چندان آسانی نیست و قبل از انتخاب این فرد باید با ویژگی های نظافتچی منزل ماهر برای نظافت منزل آشنا شوید و بدانید که از کدام شرکت ها می توانید این افراد را انتخاب کرده و برای نظافت منزل خود به کار بگیرید پس با ما همراه باشید.

ویژگی های منحصر به فرد یک نظافتچی منزل

 1. قابل اعتماد و امین بودن نظافتچی
 2. داشتن مهارت های لازم برای نظافت منزل
 3. برخورد خوب و حرفه ای
 4. معرفی از طریق یک شرکت خدماتی_ نظافتی معتبر

قابل اعتماد و امین بودن نظافتچی؛ اولین و مهمترین ویژگی یک نظافتچی

قبل از هر چیزی یک نظافتچی باید امین و معتمد باشد.چرا که نظافتچی به منزل می رود و به تمام قسمت های خانه دسترسی خواهد داشت پس باید کاملا قابل اعتماد باشد.

داشتن مهارت های لازم برای نظافت منزل؛ ویژگی اصلی برای نظافت منزل

نظافتچی منزل ماهر نحوه استفاده از هر گونه وسایل نظافتی و مواد شوینده را می داند به گونه ای که کار نظافت را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.پس این مورد از ویژگی اصلی کار نظافت منزل است.

برخورد خوب و حرفه ای؛ یکی از دلایل مشتری مداری

یک نظافتچی منزل علاوه بر ویژگی های گفته شده باید خوش برخورد و خوش اخلاق باشد و اخلاق حرفه ای این کار را رعایت کند تا همواره رضایت مشتری را جلب نماید.خوش اخلاقی و داشتن چهره ای بشاش برای جلب رضایت مشتری بسیار لازم است.

معرفی از طریق یک شرکت خدماتی_ نظافتی معتبر

شرکت های نظافتی موظف هستند که نظافتچیان آقا و خانم خود را آموزش دهند.این آموزش ها باید شامل نحوه نظافت بخش های مختلف و همچنین استفاده از ابزار و وسایل نظافتی و کارکرد شوینده ها باشد.همچنین شرکت ها باید از سلامت روانی و جسمی نیروی نظافتی مطمئن باشند.بعلاوه نحوه برخورد با مشتری و صاحب کار را به نیروی خود بیاموزند.شرکت های خدماتی گوناگونی وجود دارند که از نظافتچیان ماهر برای کار نظافت منزل استفاده می کنند یکی از این شرکت های خدماتی معتبر شرکت پالسین می باشد.

چرا یک نظافتچی منزل باید چه مهارت های لازم برای کار را داشته باشد؟

کار منزل کار ساده ای نیست یک نظافتچی باید هر گونه کاری که مربوط به نظافت بخش های مختلف منزل است را بلد باشد و اگر حین کار باعث خسارت به وسایل منزل شد مسئولیت کار خود را بر عهده بگیرد و تمامی مراحل نظافت منزل را با دقت و درست انجام دهد.به طور مثال یک نظافتچی در مورد استفاده از شوینده های صنعتی و مواد شیمیایی باید آگاهی دانش و تجربه کافی داشته باشد.

چند نکته ساده برای تشخیص میزان مهارت یک نظافتچی منزل

زمانی که نظافتچی خانم شروع به نظافت منزل می کند شما با دقت به حرکات و رفتار وی متوجه میزان مهارت آن فرد خواهید شد.

 1. اگر فرد در انجام کار ها تعلل می کند بدانید که یا کار را بلد نیست یا مسئولیت پذیر نیست.
 2. اگر هر یک از مراحل نظافت منزل را به طور کامل انجام نداد احتمالا به اندازه کافی مهارت ندارد.
 3. یک نظافتچی منزل باید آسیبی به وسایل منزل وارد نکند و اگر هم باعث آسیب به وسایل منزل شد مسئولیت کار خود را بر عهده گیرد.
 4. یک نظافتچی باید دقت لازم را در انجام کارها داشته باشد.دقت در کار نظافتچی باعث بالا رفتن ضریب اطمینان کار و ایمنی برای خود شخص نظافتچی و ساکنین خانه می شود.

نتیجه گیری

انتخاب نظافتچی منزل ماهر آن طور که فکر می کنید کار ساده ای نیست و شما باید قبل از به کار گیری این افراد در مورد ویژگی های فردی (جسمی و روانی)با خبر باشید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید که تمامی کارهای منزل را به دقت و درست انجام دهد تا هزینه ای که به وی می پردازید به هدر نرود.اما یکی از روش های مطمئن انتخاب نظافتچی منزل برای نظافت منزل استفاده از کارکنان و نظافتچیان خدماتی شرکت پالسین می باشد چرا که پالسین بهترین و ماهر ترین نظافتچیان را برای کار به منازل می فرستد.

:Published Date:7/14/2024 7:37:54 PM
تلفن تماس فوری نظافت منزل غرب تهران